Loading posts...
Home Madebybushra Markası

Madebybushra markası;

Tarihi uzun yıllara dayanan polyester sanatına renk vermiş genç bir girişimci kadın tarafından kurulmuştur.

Şahsi sosyal medya hesabından paylaşımlarının beğenilmesiyle yakın takipçileri ve çevresine el emeği üretimlerini satışa sunarak başlayan Büşra KARAHASANOĞLU üç ay içerisinde evinden, kurduğu atölyesine geçerek 6 ay içerisinde profesyonel hizmet vermeye başlamıştır.

Bebek ve çocuk sağlığına uygun su bazlı boya kullanan firma uzun uğraşlar sonucu aldığı rammer sertifika belgesiyle & tescillediği marka ismiyle sektörde lider olmuştur.

Yaklaşık dört yıl ticari hayatına üç kez katıldığı Bebek Festivali aracılığıyla yazılı ve görsel basında duyularak kitlesini artırmıştır.

Online Satış Siteleri, Avm mağazaları ve birçok küçük işletmelerde ürünlerini perakende satışın yanı sıra toptan satış ile Almanya ‘ ya kadar ulaştırarak markasını ileriye taşımıştır.

Çocuk gelişimi ve eğitimi mezunu olan KARAHASANOĞLU görevine tam zamanlı çalışarak devam etmiş, hobisini ticarete dönüştürerek tüm girişimci kadınlara örnek olmuştur.

Öğretmenlik ve ticari hayatına Mart 2015 ‘de oğlu Ata’nın doğmasıyla ara veren KARAHASANOĞLU şimdilerde marka ismi #madebybushra adıyla kullandığı tüm sosyal medya hesaplarından paylaşımları ve eğitimci kimliğini kullanarak bulunduğu öneri, anne tavsiyeleriyle gündem de kalmaya devam ediyor.

Logo Tasarım @byprimarima

Logo Tasarım Byprimarima